موضوعات داغ

آیا سایت ترید یونایتد کلاهبرداری است؟ (بررسی کامل)

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا سایت ترید یونایتد (Trade United) کلاهبرداری است؟ یا خیر، از شما دعوت می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه اِکوبیت باشید تا ترید یونایتد را با هم بررسی کرده و در نهایت خودتان نتیجه‌گیری کنید. 🙂


سایت ترید یونایتد چیست؟

طبق بررسی‌های ما، وب سایت trade-united.tv – tradeunited.link هر دو یک کسب و کار و یک وب سایت فروشگاهی برای محصولات خرده فروشی وارداتی از جمله لوازم آرایشی، بهداشتی، خوراکی و.. هستند. (ممکن است دامنه‌های دیگری نیز از ترید یونایتد موجود باشد.)

خریداران، محصولات مورد نظر خود را با هدف فروش در بازار ایران خریداری می‌کنند. در این وب سایت یک سقف خرید تعیین شده است و خریدار باید با کد رفرال (کد معرف) خود، زیرمجموعه اضافه کند تا به چندین سطح VIP ارتقا یابد و مجوز خریداری تنوع بیشتری از محصولات را دریافت کند.


آیا ترید یونایتد کلاهبرداری است؟

آیا ترید یونایتد کلاهبرداری است؟

معمولا مدتی زمان لازم است تا یک پروژه اعتبار خود را ثابت کند. اگر پروژه‌ای با نیت کلاهبرداری وارد عرصه رقابت شود، معمولا یک الی دو سال را صرف اعتمادسازی می‌کند و واریزها و برداشت‌ها را طبق روال معمول اجرا می‌کند و پس از اینکه موفق به جذب تعداد کاربران مورد نظر خود شد، اهداف سودجویانه خود را عملی می‌کند. بنابراین در این قسمت ما قضاوتی در مورد قانونی یا کلاهبرداری بودن کسب و کار ترید یونایتد ارائه نمی‌دهیم. در ادامه، نکاتی را مطرح می‌کنیم و قضاوت را به خود شما می‌سپاریم.


عضویت در صرافی کوینکس


نکات قابل تأمل در مورد سایت ترید یونایتد:

 • سایت ترید یونایتد تازه تأسیس است. تاریخ راه‌اندازی سایت ترید یونایتد: ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ (۲۲ خرداد ۱۴۰۱)
 • ترید یونایتد درگاه پرداخت معتبر ندارد.
 • ترید یونایتد مؤسس و تیم پشتیبانی خاصی را معرفی نکرده است.
 • شماره ثبت این شرکت متعلق به خارج از ایران (هنگ کنگ) است و این کسب و کار مجوز فعالیت داخل ایران را ندارد.
 • یکی از روش‌های واریز و برداشت ارز دیجیتال است.
 • محصولات فروشگاه گران قیمت با حاشیه سود بالا هستند.
 • برای ارتقای سطح خریدار، روش هرمی پیشنهاد شده است.
 • با روش هرمی پیشنهادی ترید یونایتد، برنامه کسب درآمد غیرفعال به ازای خرید زیرمجموعه‌ها پیشنهاد شده است.
 • پس از عضویت، مبلغ ۹۷,۵۰۰ تومان، به عنوان پاداش عضویت در حساب کاربری شما منظور می‌شود، اما شما اجازه برداشت آن را ندارید. حداقل باید ۲۶۰ هزار تومان واریز داشته باشید تا سیستم پس از چند روز اجازه برداشت بدهد!
 • این وب سایت از مفاهیم عوام فریبانه مانند رابطه با یک مؤسسه خیریه نامعلوم به نام بیت الزهرا برای تبلیغات و جذب زیر مجموعه استفاده کرده است.

در ادامه مطلب قصد داریم شما را با شرکت‌های هرمی و نحوه فعالیت آن‌ها آشنا کنیم تا بتوانید نتیجه‌گیری بهتری در رابطه با اینکه آیا سایت ترید یونایتد کلاهبرداری است؟ یا خیر؛ داشته باشید.

کلاهبرداری هرمی چیست؟

هر مدل کسب و کار ناپایدار را ترفند هرمی می‌گویند. به این صورت که افراد با پرداخت مبلغی پول به عضویت شرکتی در می‌آیند، و در آینده با به عضویت درآوردن نفرات دیگر و رشد زیر مجموعه، به چند برابر حق عضویت دست پیدا می‌کنند. در شرکت‌های هرمی یک بازاریابی شبکه‌ای وجود دارد و به نتورک مارکتینگ (Network Marketing) مربوط است.

در این حالت که شما باید برای ورود یک مبلغی را پرداخت کنید و سپس با معرفی چند نفر به شما کمیسیون یا همان حق الزحمه می‌دهند. به تبع با افزایش تعداد، این مبلغ بیشتر خواهد شد. این شرکت‌ها به طور کل از ارائه محصول جدید سرباز می‌زنند و سرمایه‌شان وابسته به افراد جدیدی که وارد این سیستم می‌شوند است.

بازاریابی شبکه‌ای یا کلاهبرداری هرمی چیست؟

قطعا پروژه‌هایی با نام نتورک مارکتینگ را شنیده‌اید که می‌گویند با شرکت‌های هرمی تفاوت دارند و ادعا می‌کنند یک محصول مشخص برای خرید و فروش وجود دارد. اما بهتر است بدانید این شرکت‌ها نیز مانند شرکت‌های هرمی اقدام به کلاهبرداری می‌کنند و تنها می‌خواهند با معرفی محصولی نامعتبر این کار را عادی جلوه دهند.


نشانه‌های یک شرکت هرمی چیست؟

مواردی که برای تشخیص و تعیین طرح‌های هرمی باید مورد توجه قرار گیرند، به شرح زیر است:

 1. محصولاتی که هیج بازار واقعی در جهان ندارند.
 2. محصولاتی که با قیمت‌های گران فروخته می‌شوند.
 3. خریدهای اجباری محصولات شرکت
 4. طرح‌هایی که نتیجه آن صرفا گسترش شبکه توزیع کننده است.
 5. الزام به سرمایه گذاری نقدی
 6. خریدهای اجباری محصولات یا خدمات فرعی یا جانبی
 7. طرح‌هایی که در آن محصولات شرکت کلاً یا به نحو قابل توجهی تنها مورد مصرف توزیع کنندگان واقع می‌شود.
 8. طرح‌هایی که در آن توزیع کنندگان بیش از آن که کالایی را از روی نیاز واقعی بخرند، آن را برای پیشرفت در پلن خریداری می‌نمایند.
 9. طرح‌هایی که اگر اعضای آن خرید ننمایند با شکست رو به رو می‌شوند.
 10. طرح‌هایی که هیچ تاکیدی بر خرده فروشی به کسانی که مشتری نهایی هستند و در طرح عضو نمی‌شوند، ندارند.
 11. طرح‌هایی که در آن دستمزدهای پرداختی به توزیع کنندگان بابت قرار گرفتن در سطوح بالا پرداخت می‌شود.
 12. طرح‌هایی که در آن‌ها پرداخت کمیسیون‌ها بر اساس خرده فروشی‌های واقعی نمی‌باشد.
 13. طرح‌هایی که در آن‌ها تاکید بیشتر بر عضوگیری است تا بر فروش محصول!

عضویت در صرافی کوینکس


آیا سرمایه‌گذاری در ترید یونایتد پیشنهاد می‌شود؟

به علت موارد ذکر شده، دامنه ترید یونایتد دارای امتیاز پایین اعتماد است. صرف نظر از اینکه آیا شما در انتها، اقلام سفارشی خود را دریافت می‌کنید یا خیر، موفق به برداشت وجه می‌شوید یا خیر و..، آیا برنامه‌ی پیشنهادی ترید یونایتد از نظر شما مطلوب است؟

شما می‌توانید در بخش نظرات، تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید و برای ما بنویسید که با توجه به توضیحات و اطلاعتی که در اختیار شما قرار دادیم، آیا از نظر شما سایت ترید یونایتد کلاهبرداری است؟ یا خیر.

و اما سخن پایانی..

هر پدیده جدیدی به این علت که در میان مردم گسترش یافته، اما همگان اطلاعات کافی در خصوص آن ندارند، پتانسیل این را دارد که ابزار خوبی برای کلاهبرداران باشند تا با استفاده از جهل کاربران، به مقاصد سودجویانه خود برسند. ارز دیجیتال نیز از این مورد مستثنی نیست و کلاهبرداری، نیمه تاریک این فناوری نوظهور بوده و هست. البته اخیرا دولت‌ها به این مسئله ورود کرده و به دنبال وضع مقررات برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان هستند.

با این حال، هیچ مقرراتی هرگز نمی‌تواند امنیت سرمایه گذاران را صد در صد تضمین کند. بنابراین برای جلوگیری از دردسر، یک اصل کلی وجود دارد: هرگز عجله نکنید. درست مانند زمانی که قصد دارید یک اتومبیل خریداری کنید، پیش از سرمایه گذاری، تحقیق کنید.

مطمئن شوید که می‌دانید در حال انجام چه کاری هستید. پروژه را مطالعه کنید، مشخصات طرف مقابل را تجزیه و تحلیل کنید و تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهید و مهم‌تر از همه، هرگز فریب اشخاص یا موسساتی که قول سودهای بالا در کوتاه مدت را می‌دهند، نخورید.

سوالات متداول:

ترید یونایتد چیست؟

نوعی شبکه بازاریابی هرمی (نتورک مارکتینگ) است که در آن کاربران در ازای خرید و فروش محصولات آرایشی، بهداشتی، خوراکی و.. و همچنین معرفی افراد جدید به سیستم می‌توانند کسب درآمد کنند.

ترید یونایتد کلاهبرداری است؟

در حال حاضر به طور قطع نمی‌توان گفت که ترید یونایتد کلاهبرداری است یا خیر، اما با توجه به شواهد موجود و تشابه فعالیت این شرکت با شرکت‌هایی که در گذشته با همین شیوه و با وعده سودهای بالا معرفی شده بودند و در نهایت کلاهبردار از آب در آمدند، می‌توان حدس زد که به احتمال زیاد ترید یونایتد نیز از همان دسته شرکت‌ها بوده و از نظر ما اصلا گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نمی‌باشد.

گردآورنده:
اِکوبیت

جدیدترین اخبار

۱۹۲ دیدگاه

 1. قبلا از این مدل شرکت‌ها با فعالیت مشابه زیاد دیدم که در آخر با مبالغ هنگفت بارشون رو بستن و رفتن!
  اگه تو همچین جاهایی سرمایه گذاری کنین، در صورتی که کلاهبرداری باشه دست‌تون به هیچ جایی بند نیست و فقط می‌تونید افسوس بخورید.
  خودتون یه دو دوتا چهارتا کنین ببینین واقعا واسه چی یه شرکت باید همچین مبالغی رو به سرمایه گذارهاش پرداخت کنه؟
  اصلا از کجا این پول در میاد؟ می‌دونین؟
  این پول‌ها همون پول‌هاییه که زیر مجموعه‌ها واریز می‌کنن و حق برداشت ندارن، وقتی تعداد افراد سرمایه گذار زیاد میشه و موجودی شرکت به اون حد نسابی که مد نظرشون بود میرسه، بارو بندیل‌شون رو می‌بندن و میرن، این وسط ۲ دسته آدم باقی می‌مونن:
  یه دسته کسانی که از زیر مجموعه گیری سود کردن،
  یه دسته هم کسانی که تازه وارد شدن و به امید به دست آوردن سود، تمام سرمایه‌شون رو گذاشتن تو این کار!
  در واقع کسانی هم که این وسط سود می‌کنن، اون سود حاصل از ضرر افرادیه که متضرر شدن، حتی اگه بتونید از این کار سود به دست بیارید هم به نظرم دور از انسانیت و وجدانه!
  موفق باشید. 🌹

  1. کاش یه اکانت و ایمیلی برا من بزارید ک بتونم با شما در ارتباط باشم ففط به این دلیل که دم از انسانیت زدی ۰🥀💖۰۹۱۴xxxx283

  2. سلام br*****x روبیکام یا تلگرام br*****cc اکانتم چون دم از وجدان زدید خیلی تمایل دارم با شما کمی صحبت کنم 🥀💖

    1. کلاهبرداری وتموم شد به فنا رفتیم عزیزان فقط لطفاً مالیات نریزین که اونم از دستتون میپره

   1. سلام وخسته نباشید حق بادوست عزیزم هست من عضو ترد بودم و۳میلیون ریختم یه هفته کار کردم واز من یک میلیون مالیات خاست ومن مجبور بودم بخاطر پولم بپردازم درحالی که من هیچ سودی نکردم

  3. کلاهبرداری بود تموم شد رفت پول مردمو خوردن دو روزه هیچ پرداختی نکردن برا کسی و هیچکسم جواب نمیده تو گروه ها

    1. سلام امروز از صبح این سایت جلوی همه سایت بسته درصورتی باز می‌کنه که ۳۰ درصد از موجودی که داریم باید مالیات میگه بپردازیم تا سایت باز بشه وگرنه تا چهل و هشت ساعت دیگه همه سایت فیلتر میشه

     1. ترید یونایتد کلاهبرداری هیچ کاری انجام ندید مالیات همش دروغه حسابت کلا دیگه بازنمیشه هیچ مبلغ دیگری هم پرداخت نکنید تا ضرر بیشتری نکردید

    1. خیلی عذرمیخام ولی واقعا متعجب هستم که با چه منطقی این مبلغ رو تو سایتی که خودش داره به زبون بی زبونی داد میزنه من دزدم گذاشتید..واریزی شما به نام شخص اگرباشه خودش بزرگترین دلیل کلاه برداریه..تودیوار یه دوری بزنید به عناوین مختلف دارن حساب بانکی مردم بیخبر رو با روزی ۱۹۰تومن یا بیشتر اجاره میکنن..اگه مفهوم پولشویی رو شنیده باشید این تقریبا همونه.خنده دارش اینه که حکومت واداره اطلاعات که همه این موارد رو رصد میکنه چرا قبل از اینکه دیربشه فیلترنمیکنه سایت یا سرور مربوطه رو..جواب گمونم میشه احتمالا خودشونن..چاقوهم که دسته خودشو نمیبره..التماس تفکر..

    2. سایت واقعاکلاهبرداریه خوب شدمن سرمایه گذاری نکردم ۵۰میلیون سرمایه گذاشتی عجب اشتباهی لااقل ازکم شروع میکردی 🙏😭

  4. من یک ماهی هست که پول واریز و برداشت میکنم واقعا جواب داده احتیاجی به گرفتن زیر مجموعه هم نیست وکاملا اختیاریه واگر کلاه بردار اعظم رو بخواهید بورس ایرانه که یه سهم رو می‌بنده و دو روز بعد با شصت درصد ضرر بازش می‌کنه بدون هیچ توضیحی به نظرم باید تو این سایت اول بورس ایران رو معرفی میکردید که کلی از مردم ایران رو به خاک سیاه نشوند و بزارید این سایت کلاه برداریش ثابت بشه بعد در بارش نظر بدید.با احترام به نظر شما و همه دوستان عزیز

   1. ببینید، درسته که شما برداشت کردید، ولی این دلیل بر این نمیشه که همه بتونن برداشت کنن، این پست جهت آگاهی منتشر شده و افراد با مطالعه این مطلب و آگاهی کامل در نهایت خودشون تصمیم می‌گیرن که سرمایه‌گذاری کنن یا نه.
    بعد شما می‌فرمایید باید صبر کرد تا همچین سایت‌ها و شرکت‌هایی کلاهبرداری کنن و پول مردم رو بالا بکشن، اونوقت که ثابت شد یه سری سایت‌ها مثل همین سایت اکوبیت بیان آگاه سازی انجام بدن؟ واقعا کجای این حرف‌تون با منطق جور در میاد؟

    1. سلام وخسته نباشید حق بادوست عزیزم هست من عضو ترد بودم و۳میلیون ریختم یه هفته کار کردم واز من یک میلیون مالیات خاست ومن مجبور بودم بخاطر پولم بپردازم درحالی که من هیچ سودی نکردم ولی فهمیدم کلاهبرداریه پرداخت نکردم

   2. سلام اللن کلاهبرداری دیگش اینه که باید مالیات بدید اونم۳۰درصدپولت وهنوزم معلوم نیست پس بده

   3. الان نظرتون چیه ک سایت ترید یونایتد اجازه برداشت نمیده و مالیات میخواد ؟ پولامون رفت هنوز دارید دفاع میکنید ؟

 2. منم دو به شک بودم که سرمایه گذاری کنم یا نه، الان که این مطلب رو خوندم دیگه شکم برطرف شده و قطعا سمت همچین شرکت‌هایی نمیرم! 😐
  ممنون از اینکه آگاه سازی می‌کنید. 🤍

    1. ببخشید که مسئولیت تصمیم‌گیری اشتباه شما رو نمی‌تونم گردن بگیرم!
     اگه به اندازه کافی تحقیق می‌کردین مطالب زیادی تو اینترنت وجود داشت، بدون تحقیق سرمایه‌گذاری کردین و پول‌تون رو به باد دادین، الان از دیگران طلب‌کارید؟!

     1. این سود حرام نیست خب یه عده پول زیادی گذاشتن سود پولشون گرفتن این ک میگی دیگری ضرر کرده تا یه نفر سود کنه اشتباه هست

     2. دوست عزیز، این بازار مالی نیست که شما حرف از سود و ضرر می‌زنید، بنده اصلا کاری به حلال و حرام‌ش ندارم و هیچ اعتقادی هم به این موضوع ندارم، صحبت سر انسانیت و وجدانه، هر چیزی رو با حلال و حرام لاپوشونی نکنید!
      ترید یونایتد یه شرکت هرمیه که با هدف کلاهبرداری شروع به کار کرده، احتمالا شما با ماهیت این سیستم‌ها و روش کارشون آشنا نیستین و درک نمی‌کنین که تمام این مبالغ از کجا داره تامین میشه، لازمه بیشتر تحقیق و مطالعه کنین تا متوجه بشین که سود یه عده عینا داره از ضرر عده‌ای دیگه تامین میشه!
      موفق باشید.

     3. ما هم اول سرمایه نذاشتم همینطوری کار کردم حتی یه سایت نوشته کلاهبردار گذاستم گروه کسی گوش نداد گفت اینا سایت معتبر نیست سایت معتبر خارجی بهش شصت دو درصد رای،داده از ماه بعد دوستان سوداشون فرستادن منم چون مشکلی مالی داشتم شغلی درست و حسابی نداشتم وسوسه شدم پنج ماه کارمیکنم دو ماه اخر خوب بود منم فقط سودام از دست دادم چون پول قرض کردم و شراکت کردم همه رو پس دادم نوبت خودم رسید که به پول که همش سود مال خود بشه کار کنم که اینطوری شد

    2. طلبکاری؟
     خیلی پررویی بخدا، پولت رو سر حماقتت جای دیگه به چوخ دادی اونوقت اومدی اینجا از کسی که داره آگاه سازی می‌کنه طلبکاری؟
     امثال شما همونایی هستین که تا قبل از این اتفاق اگه هرچی بهتون می‌گفتن این شرکت‌ها کلاهبرداریه تو کَتِتون نمیرفت و قانع نمی‌شدین، تو اگه یه جو عقل تو کله‌ت بود قبل از سرمایه‌گذاری تحقیق می‌کردی، نه بعد از اینکه پولت رو از دست دادی!

     1. طلبکار کسی نیستیم عقل هم داریم توهین نکنید ما توهین بلدیم فقط زیادی طمع کردیم خب بخاطر شرایط اقتصادی پنج هزار نفر رو به این کار آوردن بیشتر ها فریب این گفته بود به خیربه بیت الزهرا کمک میکنه رو خوردن لطف شعار ندین ادای روشن فکرا رو در نیارین ممکن بود شما گرفتار بشین

   1. همین که دو روزه واریزی نداره شما ب فکرت رسید این سایتو طراحی کنی با کامنتای فیک؟
    یونایتد هنوز داره کار میکنه فقط ب خاطر شلوغی سرور ها یکم با مشکل مواجه شد از دوشنبه همه واریزی ها انجام میشه

    1. شما از همون دسته آدم‌هایی هستین که تو کامنت‌ها اشاره کردم، شما باید درس عبرتی بشین برای سایرین! من به شخصه از این مدل سیستم‌ها و شرکت‌ها زیاد دیدم، شاید برای شما تازگی داشته باشه و طمع باعث شده باشه که نتونین درست رو از غلط تشخیص بدین، به هر حال امیدوارم که در انتها جزو افراد متضرر نباشید، هرچند این پول‌ها خوردن نداره..!
     ضمنا، اینجا اینستاگرام نیست که دنبال کامنت باشم، اصلا اگه همچین شرکتی واقعا فعالیتش درست و حساب شده باشه، چه لزومی داره بخوام دیگران رو از سود بردن منع کنم؟!
     فقط می‌تونم بگم متاسفم براتون که همچین ذهنیت آشفته‌ای دارید و ضمن مطالعه این مطلب همچنان اصرار دارید که این شرکت کلاهبرداری نیست!

     1. من همون موقع ک‌خرید ۳۲ تومنی ازاد شد کامل پولمو کشیدم بیرون.
      شما خودت از کجا انقدر مطمئنی که دیگه کار نمیکنه؟

     2. بنده نگفتم دیگه کار نمی‌کنه، چون فعالیتی در این شرکت ندارم، ولی اینو با قاطعیت میگم که این شرکت هرمی و کلاهبرداریه

     3. چه‌ربطی به ذهن آشفته داره دوست عزیز؟
      من اصلا کاری به چیزهای دیگه ندارم.من دقیقا روزی که میخاستم خرید بزنم همین سرچ رو انجام دادم ولی سایت شمارو ندیدم و دقیقا زمانی که دو روزه واریزی انجام نشده سایت شما شده اولین سایت.
      این خیلی واسم عجیبه اگه شما میدونستی زودتر این کارو انجام میدادی ن الان.
      فازه روشنفکری واسه کسایی که ضرر مالی کردن در نیار خواهشا.

     4. اول اینکه برید چک کنید و ببینید که تاریخ انتشار پست برای ۱۱ آبان هست، نه ۲ روز پیش و اولین دیدگاه هم ۱۴ آبان ثبت شده، دوم اینکه گوگل طبق معیارهایی که داره به طور هوشمند تشخیص میده که یه پست تو چه جایگاهی از نتایج جستجو قرار بگیره، سوم اینکه الان شما سرمایه‌تون رو جای دیگه به باد دادی، دستت به جایی بند نیست اومدی اینجا از من طلبکاری؟!
      کسی هم مجبورت نکرده وارد سایت بشی و همچین اظهار نظری کنی وقتی اطلاعات درستی نداری، فاز روشن فکری هم نگرفتم، مگه من غیب‌گو هستم که بدونم این سایت چه زمانی قراره کلاهبرداری کنه؟ من هم اخیرا با این سایت آشنا شدم و در اولین فرصت اقدام به تحقیق و نوشتن این مطلب کردم و خیلی از افراد با مطالعه این مطلب آگاه شدن و برای سرمایه‌گذاری اقدام نکردن، دیگه ببخشید که همزمان با شروع فعالیت این شرکت من مطلع نشدم و یه مطلب مختص شما منتشر نکردم! 😐
      شما فشار رو از جای دیگه داری می‌خوری، اومدی اینجا یقه من رو داری می‌گیری، این شرکت‌ها چندین ساله که با همین روش تکراری دارن سر ملت کلاه میذارن، اینکه شما سطح اطلاعاتت پایینه و یا نمی‌تونی درست رو از غلط تشخیص بدی مقصر من نیستم، مشکل امثال شما اینه که تحمل اشتباهات خودتون رو ندارین، دنبال این هستین که تقصیرات رو بندازین گردن یکی دیگه.
      ضمنا، شما که تو کامنت قبلی گفتین ۲ روز دیگه واریز میشه، خب چی شد؟
      منتظر باشین واریز بشه، دیگه چرا حرف از ضرر می‌زنین؟

  1. سلام امروز از صبح این سایت جلوی همه سایت بسته درصورتی باز می‌کنه که ۳۰ درصد از موجودی که داریم باید مالیات میگه بپردازیم تا سایت باز بشه وگرنه تا چهل و هشت ساعت دیگه همه سایت فیلتر میشه

 3. سلام
  ما اگر که بخوایم سرمایه گذاری کنیم باید تتر و ارز دیجیتال بخریم و اون جوری که خودشون معرفی کردن این سود از کم و زیاد شدن مالیات بدست میاد.
  آیا ممکنه ما با خرید این ارز ها یارانه ها قطع بشه؟ و اینکه مجبور بشیم مالیات پرداخت کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز،
   به نظر من شما جای نگرانی بابت مالیات و قطع شدن یارانه، بهتره نگران سرمایه‌ای که در اختیار این شرکت قرار میدین باشید.
   در مورد روشی هم که برای کسب سود (از کم و زیاد شدن مالیات) معرفی کردن توضیحاتی ندادن که چطور قراره این فرایند باعث سوددهی به شما بشه؟
   از نظر من این‌ها فقط ترفندی جهت فریب افکار و متقاعد کردن شماست.

   1. درود..چرا اینقدر شلوغش میکنید
    اینجا ایرانه..ایران عزیز مدتهاست چپاول میشه..فقط حافظه تاریخی دچار فراموشی میشه ویادشدنمیاد یا نمیخاد به خاطر بیاره..من خودم عضو شدم وبه همه کسانی که وارد شدن هم گفتم ریالی واریز نکنن..اونها هم به دیگران گفتن ریالی واریز نکنن خلاصه مطلب از همین شرکت به اصطلاح کلاه بردار ۳۶۰تومن دریافت زدم ونشست به حسابم فقط ۱۲ساعت طول کشید .نتیجه اخلاقی اینکه کلاه بردار اعظم همین حوالی کنارخودمونه…درود بر ایران وایرانی

   2. خدا پدرتو بیامرزه، منم مالباخته ام،البته خودم مقصر بودم و گول حرفهای رفیقم و سودش رو خوردم و ۵میلیون پول بیزبون رو ازدست دادم،حرفهای شما منطقی هست،روز اول که پول رو بتاریخ ۱۰ آبان واریز کردم و دیدم پشتیبانی شرکت انلاین نیست فهمیدم کلاهبرداری هست و پول از کفم رفت،و اول و آخرم باشه که دیگه دور ازجون همچین اشتباهی رو مرتکب بشم ،،،خودکرده را تدبیر نیست،وخداروشکر میکنم که هزارتومن برداشت نکردم،چون دقیقا کلاه تو کلاه بعبارتی پول اشخاص متضرر تو جیب اونهایی رفته که سود کردن،شاید از طریق عابر بانکهایی که پول رفته تو حسابشون بشه پیگیری کرد،،،واسم درس عبرت شد،.

 4. به من هم تازه معرفی شده و معرف لیست برداشت سودهایش را برام فرستاده. داشتم تحقیق می کردم که هرمی است یا نه. با این تفاصیل قطعا هرمی است. ممنون از روشنگری شما. یکی از دلایلی که برای خرده فروشی به این صورت آورده اند همین است که در واقع شرکت دارد از مالیات فرار می کند! ضمن اینکه به همین زودی در کانال تلگرام این شرکت ۹۰ هزار نفر عضو هستند! بنظر میاد بیشتر هموطنان دنبال پول راحت و بی دردسر هستند…

  1. دقیقا همین‌طوره و متاسفانه به دلیل وضعیت بد اقتصادی کشور و همچنین عدم آگاهی مردم، زمینه‌ای فراهم شده تا اینگونه افراد و شرکت‌ها با هدف سودجویی از این موقعیت سوء استفاده کنن!
   در مورد لیست برداشت سود هم نمیگم که واقعی نیست، ولی همون‌طور که یکی از کاربرها به نام الینا در بخش نظرات اشاره کردن، این سود یه جورایی از ضرر بقیه تامین میشه و واقعا برای انسانی که وجدان بیدار داشته باشه و از این موضوع مطلع باشه، همچین سودی اصلا خوشایند نیست.
   بنده انجام وظیفه کردم و سعی کردم با این مطلب تا حد امکان آگاه سازی انجام بدم، ولی میدونم که کافی نیست و همچنان خیلی از هموطنان به طمع سود زیاد و بی دردسر تو دام همچین افراد و شرکت‌هایی می‌افتند.
   در گذشته هم شرکت‌های مشابه کم نبوده که امروز هیچ اثری ازشون نیست، نمونه‌ای که الان در ذهنمه شرکت تلفیق هنر!

 5. من برنامه ترید یونایتد رو نصب کردم، می‌خواستم سرمایه گذاری کنم ولی گفتم قبلش یه کم تحقیق کنم در موردش که با این مطلب مواجه شدم، الان نظرم عوض شد، اینطور که پیداست کلاهبرداریه و نمیخوام همچین ریسکی کنم. 😕

   1. دو ماه پیش بود رفیقم هرچی این اپیلکشن رو برام تعریف کرد به کتم نرفت که نرفت هیچ گربه ای بخاطر رضای خدا موش نمیگیره چرا یه شرکتی بخواد مفت همچین سودی بده اصلا نصبشم نکردم تا بالاخره دوهفته پیش به اصرار دوستم نصب کردم ولی تومنی واریز نکردم چون خط قرمزم بود لیکن هر روز با ۹۷۵۰۰ که خودش داده بود خرید و فروش میزم تا اینکه دو روزه معلوم شده کاا برداری بوده .

 6. سلام دوستان بورس ایران که یعنی معتبر بود و یه جایی هست برای پیگیری و دم از دین و اسلام و مذهب میزدن سر دم دارانش دولت و حکومت هم حمایتش کردن سر مردم کلاه گذاشت و سرمایه خیلی ها رو نابود کرد این که دیگه پاش به جایی بند نیست

 7. من ۳ماهه سرمایه گذاری کردم با ۱۸ ملیون ولی فعلا مشکلی برا پولم پیش نیومده..البته ۱۸ملیونو و‌حتی بیشتر ازش در اوردم…ولی خب سودی که ب حسابم میاد رو تتر میخرم به صرافی انلاینم میفرستم و فعلا راضی ام تا بعد 🥴🥴

  1. دو روزه دیگه برا کسی پرداخت نکردن اول سایت مونرو بست و پول مردمو خورد و دو روزه ترید یونایتد دیگه پول کسیو نداد و هیچکس جوابگو نیست تمام شد کلاهبرداری بود

   1. الکی تو دل بقیرو خالی نکن اوکی؟اختلال بود درست شد نمیخواد هی به اینو اون بگی تموم شد کلاهبرداری بود😂😂

 8. سلام.این سایت چندماهی کارشوبه درستی انجام دادوسود سرمایه روباصداقت میداد.ولی چندروزی هست که معلق مونده.منتظرم تاببینم چی میشه که جواب قطعی روبنویسم ظاهرا ازعصرگفتن پولتون رومیتونید برداشت کنید.نمیدونم میخوان وقت بخرن؟چون جمعه تادوشنبه پرداختی ندارن.اگه پرداحت کردن حتما نظرموثبت میکنم.بستگی به این چندروز داره البته سابت مونرو که شبیه این بود پولمون روخورد

  1. سلام دوست عزیز،
   متاسفانه همون‌طور که در مطلب اشاره کردیم این شرکت‌ها برای تبلیغات و جلب اعتماد مدتی واریزی‌ها رو طبق روال معمول و منظم انجام میدن، ولی بعد از اینکه موفق به جذب تعداد کاربران مورد نظر شدن، اهداف سودجویانه خودشون رو عملی می‌کنن.
   ممنون میشم اگه باز هم از طریق نظرات ما رو در جریان وضعیت فعلی واریزی‌ها قرار بدین.
   موفق باشید. 🤍

  2. سلام واریز شده ب حسابتون؟ منم درخواست برداشت زدم دیشب فعلا خبری نیست ولی خب پیج اصلی اینستاشون پریده نمیدونم چجوریه اخه من پول اصلیم رو خارج کنم فقط دیگه مهم نیست

 9. سلام وقت بخیر من تو ترید یونایتد ۵۰ میلیون گذاشتم الان نمیتونم برداشت کنم
  فقط به این دلیل که با بیت الزهرا همکاری داشت بهش اعتماد کردم چون وبسایت بیت الزهرا رو چک کردم دیدم نماد اعتماد الکترونیکی اینماد و رضوان داره اعتماد کردم
  افسوس که قبل از واریز یه تحقیق مثل الان نکردم ولی باز هم خدا رو شکر چون میخواستم بازهم واریزکنم
  مچکرم از شما

  1. سلام و درود خدمت شما دوست عزیز،
   بنده الان بررسی کردم و متاسفانه متوجه شدم که وب سایت بیت الزهرا که طبق فرمایش شما دارای نماد اعتماد الکترونیکی هم هست، صفحه مربوط به “ترید یونایتد” رو حذف کرده، ظاهرا وب سایت بیت الزهرا جعلی هست و برای فریب افکار عمومی و جلب اعتماد دست به همچین اقدامی زده بود. حتی اگه این‌طور نباشه، تبلیغ و حمایت از چنین شرکت‌هایی بدون تحقیق و کسب اطمینان از صحت عملکرد آن‌ها، خیانت هموطنان و شراکت در جرم محسوب میشه!
   از اینکه سرمایه خودتون رو از دست دادید متاسفم و از طرفی خوشحالم که مطالعه این مطلب باعث شد تا جلوی ضرر بیشتر شما گرفته بشه.
   موفق باشید دوست عزیز 🤍

   1. خادم همین وب سایت سایت رو به طور حالا یا اگاهانه یا فریب خوردن.تبلیِغ کردن. وگفتن این سایت ماهانه مبلغی روکمک میکند به ما.حالا دخیل بودن یا نبودن این خیریه معلوم نیست.قضاوت نمیکنیم

    1. جور کردن یکی که نقش خادم رو بازی کنه برای همچین کلاهبرداری‌های کلانی اصلا کاری نداره، این خیریه هم اصلا شناخته شده نیست و هیچ اعتباری نداره!

 10. صفر تا صد قضیه رو میگم: این سایت بشکل هرمی هستش. درامدش فقط ازطریق عضوگیریه. سایت های پونزی اوایلش برای جلب اعتماد واریزی دارن و برای اینکه عضو زیادی وارد سایت بشه اعضا رو با دادن پورسانت درمقابل عضوگیری تشویق میکنن با یک حساب سرانگشتی اگر فقط ماهی ۲۰ هزار نفر جذب سایت بشوند، و هر کدام ۲۰ میلیون طی پنج ماه سرمایه بذارن مجموعا میشود ۲ تلیارد. در واقع خیز جمعیت در ماهای آخری هست. و چون درامد سایت نداره و چوب ختش تموم شده و مبلغ هنگفتی به جیب زده. و چون هویتی نداره سایت. نه مدیر مشخصی. نه مجوز قانونی. و بصورت مخفی هست از ترس لو رفتن مجبوره جمع کنه بره. و چون شرکت نیست درامد زایی داشته باشه اگر بماند ممکنه پولای گرفته شده رو مجبور باشه پس بده (چون جمعیت محدودی داریم که گول میخورن) پس روند عضوگیری متوقف میشه. و در آخر شروع میکنن به ردگم کردن و به طور مثال این سایت ترید یوناتید و مونرو اول گروهای واتساپ و تلگرامی رو پاک کردن. و قبلش ادمین های گروه که وابسته به خودشون هستن با فرار به جلو که پول ما رو هم خوردن باعث میشه کسی پیگیر شکایتی نشه. هر چند فضای مجازی هست و اکثرا شمارها شماره مجازی هست.. باید بگم این سایت ها سازندگانشون ایرانی هستن.. و میگویند خارجی هستیم تا کسی پیگیر شکایت نشود. حتی درگاه واریزی معتبری ندارن. یک سری کارت بانکی رو اجاره میگیرین که ردی نمونه ازشون.. متاسفانه تو همین دیوار جذب این کار میشوند. من خودم بارها اگهی دیدم که وقتی پیام دادن از طریق تلگرام طرف درخواست کرده کارت بانکیت اطلاعات و رمزشو بده درزای هفته ای مثلا یک میلیون.. یا همین سایت ها جذب نیروشون از برنامه های شیپور و دیوار هست.. که مردم اعتمادکنند.. سخن آخری دوست عزیزی ک سود کردی از این سایت پول هموطن خودته که ضررکرده. و نکته اخری کمک به فقرا و خیریه و اینا شو هست و کسای که دنبال پولشون هستن باید به کارت های ک پول فرستادن و ادمین های سایت و همین افرادی که تبلیغ کردن سایت را حساس بشن و سرنخ رو از طریق پلیس از اینجا پیدا کنند. که به سادگی پیدا میشوند و جای نگرانی ازاین بابت نیست.. باید مال باختگان به صورت متحد و جد پیگیر بشوند که پلیس ما هم پیگیری کنند.. مرسی از نویسنده این سایت که با درایت و تیزبینی رو این انحراف و معظل جامعه زوم کرده کاری ک فعلا هیچ منبعی روش زوم نکرده. تشکر. ارزوی موفقیت 💚💚

  1. منم سرمایمو گذاشتم توش هنوز پول اصلیمو نگرفته بودم مثل اینکه تموم شد کلاهبرداره😔😔😔😔

 11. این سایت چند روزیه پول مردمو نمیده فکر نکنم درست بشه اگه کسی هست که میخواد جدید ثبت نام کنه توصیه بهشم میکنم سراغ این سایت نیاد

 12. سلام دوستان ترید یونایتد چند روزی هست که مشکل پرداخت داره به هیچ عنوان واریزی انجام ندید احتمالاً جمع کردن رفتن

  1. من تازه سرمایه گذاری کردم اولش شک کردم چرا فقط سود هست ضرر نیست این وسط بعدش طرف کل درآمد و سودشو دیدم وسوسه شدم گذاشتم درسته پولم رفت اما از این خوشحالم که پول بالایی نزدم داخلش گفتم برداشت بزنم از دیروز تا حالا برداشت نشده به حسابم من تمام اون مبالغی که زدم به حسابشون ذخیره کردم و از اون دارنده حساب شکایت می کنم ادمش هم دارم درعرض دو روز پولش کنم یه کلاه برداری هست هر سری به یه شکل جیب ملت رو خالی می کنند این بشه تجربه هر جا گفتند نفر بیار بدون شرکت هرمی است تمام

  2. دوست عزیز کلا از کارهایی اینترنتی بترس اینا همه شون کلاه برداریه من این سری دیگ وا دادم به طرز عجیبی من تا حالا هزار بار بردن تو این کارا اما نتونستند قانع کنند منو گفتم چجوریع فقط سود داریم ما اما ضرر نداریم من خودم کارگری کردم ,کاسبی کردم ووو تو کار خودمم ضرر خوردم این چه کاریه فقط سوده شما یه مثال ساده بزنم تیم ضعیف مقابل تیم قوی بزاری ممکنه تیم قوی چند بار ببره اما بالاخره هم مساوی داره هم شکست یه روز هم تیم ضعیفه قوی رو میبره می‌خوام بگم که توهر کاری ضرر دخیل هست همیشه برد نیست این بود یه جای کار اشکال داره از این کارهای اینترنتی بکشید بیرون هیچ سودی نداره درسته رستوران فرق داره با یه سایتی که نمیدونی کجاست و چیه اصلا چون میدونی اون رستوران جا داره مکانش مشخصه اینا چی یه شماره است دیگ خاموش می کنه تمام

  3. دوستان بدبخت شدم رفت کل سرمایمو با دستای خودم به باد دادم.پول الکی به دست نمیاد.نکنید نرین سراغ این سایتها جز با تحقیق بسیار.

  4. اشکالی نداره تنها نیستی
   مثل تو زیاده منم روش
   فقط اون بالایی های لعنتی سود کردن و بقیه رو بدبخت

 13. سلام دوستان نگران نباشید ، انشالله فردا یا پس فردا درست میشه ، دقیقا پارسال همین موقع نوبیتکس هم به همین شکل در آمده و گفتند کلاهبردرای هست ، جای نگرانی نیست انشااله دست میشه . ۰۹۰xxxx0786 در خدمتتونم

    1. لطفا ادب رو رعایت کنید، بنده دارم سعی می‌کنم آگاه سازی انجام بدم، در نهایت این خود شما هستید که تصمیم می‌گیرید سرمایه‌تون رو درگیر همچین شرکت بدون پشتوانه‌ای کنید یا خیر!

     1. نمخواد اگاه کنید هر کس خودش عقل و شعور داره ، شما وکیل مداع خودتی و بس .

     2. واقعا طرز فکر عجیبی دارید، اولین باره می‌بینم که کسی داره از آگاه شدن فرار می‌کنه!
      عقل و شعور رو شاید همه داشته باشن، ولی آگاهی باید باشه که بتونن از اون عقل و شعور درست استفاده کنن، شما رو هم کسی مجبور نکرده، برید سرمایه‌گذاری کنین، اصلا اگه از سایت ترید یونایتد مطمئن هستین، تو گوگل دنبال چی می‌گشتین که به این مطلب رسیدین؟!! 😉

  1. آخه تا کی میخواین به این حماقتتون ادامه بدین؟
   این همه شرکت با همین روش اومدن و کلاهبرداری کردن رفتن، اخه چرا اینقدر بی فکرید!!
   یعنی اینقدر قدرت تحلیل ندارین که با خودتون بشینین دو دوتا چارتا کنین ببینین این شرکت سر چی داره همچین پول هایی بهتون میده؟
   بعد جالب اینجاست اومدی نوبیتکس رو مثال زدی، بخدا تو حتی فکر نکنم بدونی فرق بین نوبیتکس و ترید یونایتد چیه 🤣
   شماها حقتونه که پولتون رو بخورن تا سر عقل بیاین و یاد بگیرین که دفعات بعد در برخورد با همچین مطلب آموزشی نیاین اینجوری کامنت بذارین 😏

 14. سلام دوستان نگران نباشید ، انشالله فردا یا پس فردا درست میشه ، دقیقا پارسال همین موقع نوبیتکس هم به همین شکل در آمده و گفتند کلاهبردرای هست ، جای نگرانی نیست انشااله دست میشه .

 15. نوبیتکس یه صرافی خوبیه من خودم دو ساله داخلش کار می کنم حتی برای واریز و برداشتم یا حتی خرید و فروشم ایمیل میزنع سریع حتی رمز عبور و غیره تغییر میدم آنی در لحظه ایمیل میزنه حتی پشتیبانش شده زنگ زده بهم این شماره کارت و این کارایی که انجام داری میدید توسط خودت داره انجام میشه یا نه این خیلی معتبره خیلی

  1. دوستان تمام لیدر ها اکانت شونو از تلگرام برداشتن لطفاً کسی نیاد ثبت نام حتی حساب یکی از لیدر ها هم بستند

 16. سلام.میخوام بدونم شما از این سایت و اینکه ممکنه کلاهبرداری باشه اطلاع دارید؟
  TradingProfit.io

  1. سلام دوست عزیز،
   نحوه فعالیت سایتی که آدرسش رو جهت بررسی قرار دادین با سایت ترید یونایتد کاملا متفاوته، ولی از اونجایی که هیچ اطلاعات هویتی در سایت وجود نداره، سرمایه‌گذاری در این سایت می‌تونه ریسک بالایی داشته باشه و اگه احیانا با هدف کلاهبرداری شروع به فعالیت کرده باشن، شما در صورت از دست دادن سرمایه امکان پیگیری قضایی ندارید، ولی توجه داشته باشید که منظور بنده این نیست که این سایت کلاهبرداریه، با این حال به شخصه این سایت رو گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری نمی‌دونم، در نهایت تصمیم‌گیری با خود شماست.

     1. من سرمایه گذاری کردم و الان پولم رفته …آیا از جایی میتونم پیگیری کنم؟؟

     2. سلام دوست عزیز،
      بله، می‌تونین از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا شکایت‌تون رو ثبت کنین، حتما شماره کارت‌هایی که براشون مبالغ رو واریز کردین همراه خودتون داشته باشین و ضمیمه پرونده کنید.
      به خیریه بیت الزهرا که این سایت رو حمایت و تبلیغ کرده بود هم اشاره کنید.
      موفق باشید. 🤍

     3. ببخشید این صندوق هایى که براى سرمایه گزارى پیشنهاد دادین نیاز به یادگیرى خاصى داره یعنى چجورى میشه باهاش کارکرد

     4. خیر، نیاز به یادگیری چیز خاصی نداره، فقط مبلغ مورد نظر رو واریز می‌کنین و صندوق به صورت ماهانه یا سالانه بهتون سود میده.
      برای سرمایه‌گذاری در این صندوق‌ها نیاز به احراز هویت سجام دارین، نحوه ثبت نام و سایر اطلاعات رو می‌تونین تو گوگل جستجو کنین.
      موفق باشید. 🤍

 17. الان ما ک تو سایت ترید یونایتد سرمایمون به فنا رفت راهی هست ک بتونیم شکایت کنیم؟؟؟ میتونیم از شماره کارت هایی ک داریم کاری کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز،
   تا جایی که اطلاع دارم تنها راه پیگیری قضایی در چنین مواردی همین شماره کارت‌ها هستن، این شماره کارت‌ها اجاره‌ای هستن و یه سری مردم عادی در ازای دریافت حقوق ماهانه بدون آگاهی از اینکه ممکنه چه بلایی سرشون بیاد کارت‌هاشون رو در اختیار همچین شرکت‌هایی قرار میدن و مورد سوء استفاده قرار می‌گیرن، اگه پیگیری قضایی کنین در نهایت ممکنه بتونین به مدیر اصلی و اجرایی این پروژه برسید، توصیه می‌کنم حتما پیگیری‌های لازم رو انجام بدین.
   موفق باشید. 🤍

   1. همه برید شکایت کنید پلیس فتا قطعا میتونه پیداشون کنه اینکه میگن الکیه نرید مشکوکه حتما خودشون از دست اندرکارای همین سایتن،یهو بعد بسته شدن سایت این صفحه باز بشه بگه کلاهبرداریه که خیال ملت راحت بشه بعدشم بگه شکایت نکنین فایده نداره کارت اجاره ایه ، نه خیر ،شده بعد یکی دوسال طرف و پیدا میکنن

    1. جسارتا شما امروز تونستید برداشت کنید یا برداشتهای معلق به حسابتون اومده؟ تونستید خرید و فروش کنید؟ اگر بله ، به دیگر دوستان که پیام شما را در این سایت میبینند هم اطلاع دهید. ممنون.

 18. ممنون بابت سایتی ک دیر زدین ضمن تشکر از دیدگاه همه دوستان یه گله ای از مدیر سایت دارم در آخر گفتین اقدام قضایی نکنید همین چند هفته قبل بود ک یه شرکت هرمی گرفتن بهتره اقدام قضایی بشه

  1. برای شما ممکنه دیر شده باشه، ولی خیلی از افراد رو به موقع آگاه کرد.
   حالا میشه بفرمایید کجا گفتم که اقدام قضایی نکنید؟
   گفتم که بعید می‌دونم کار به جایی ببره، نگفتم اقدام نکنید.

   1. سلام
    الان گفتن ۱۰۰ دلار واریز کنید تا مشکلتون رو بررسی کنیم
    میخواستم بدونم کسی واریز کرده؟

   2. خیلی مردد بودم ولی متاسفانه کمتر از یک ماهه اینکارو انجام دادم و قرض گرفتم .خداروشکر شرایط پس دادنش رو دارم ولی کسی دیگه پول نذاره.ما هم که گذاشتیم امیدوارم پس بده .منم پولمو به نام دانیال ساده و سودابه گلپایگانی واریز کرده بودم .واقعا برای خودم متاسفم که همچین فکری کردم.ولی تجربه شد .من ۱۱گذاشته بودم .ولی واقعا حالم خیلی بده از صبح که امروز دوشنبه س منتظر واریز بودم

   3. توروخدا هرچیشد بیاید اینجا بگین .اگر پولی واریز کردید براتون پول اومد .یا برداشت های قبلیتون هم موفق بود بگین.آخرین واریزی من ۱۸ام بود

   4. درود بر شما وقتی می گویید بعید هست کار به جایی برسه بقیه را دلسرد می کنی یعنی فایده ندارد شکایت ضمن اینکه حالا ک سایت بسته شده کسی دیگه نمی تونه وارد بشه پس همیشه دزدها جلوتر از بقیه هستن

 19. فعلا نمیشه قضاوت کرد خیلی هم تو دلتون خالی نکنین
  تا آخر هفته صبر کنین
  من فکر میکنم که مشکل از سرور هاش هستش چون در لحظه چک میکنم دارن آپدیت میشن
  و دلیل دیگه محصول جدیدی و به تازگی باز کرده حدقل محصول جدید باید یکماه روش کار کنن
  و دلیل بعدی دارای ۷ vip هستش که فقط ۲ vip محصولاتش باز شده این یعنی حالا حالا ها کار داره
  البته نمیدونم چی میشه
  فقط خواستم یک امیدی به دوستانی که فکروشون خرابه بدم
  تا آخر هفته تقریبا مشخص میشه که کلاه سرمون رفته یا نه صبر داشته باشین

  1. پشتبانی تلگرام پیام دادم گفت ۱۰۰تتر بریز تا بزارم برداشت کنی انی هست اسمش اسم فکر دروغ باشه

  2. ن بابا دیگه نمیشه ما دوتا یازده گزاشتیم.دوماهه سود کردیم.پولی که ما ضرر دادیم ۵،۶تومن میشد کاریه که شده واقعا نمیدونیم چیکار کنیم.دستمون به جایی هم بند نیست.خدا لعنت کنه باعث و بانی این کسب و کارارو که ادم اینقد بی پولی میکشه که مجبور میشه همیچن کارایی رو انجام بده.خدا خودش کمک کنه که این همه ادم گول سود این ادمای مفت خورو خوردن.که یکیش ماییم.توروخدا دیگ هیچوقت از این کارا نکنید تو این دوره زمونه پول راحت بدست نمیاد.یا حق

 20. سلام به همه تقریبا گفتن من یک تیم ۴۰ نفره دارم که به نصفشون حداقل گفتن ۵۰ دلار بزنید تا بتونید برای فعالیت و برداشت ادامه بدین ولی نزنید دروغه هیچکس از تیم من نتونسته از سشنبه پیش برداشت بزنه و همه پولاشون گیر کرده این پیام رو هم پشتیبانی واتس اپ گفته داخل نرم افزار اعلام نکرده

   1. شماره کارتت بده که حتما واریز میکنن پولت رفت مثل ما تو هم باختی خدا صبرت بده من که قلبم میخواد از جا در بیاد از بس تند تند میزنه و اعصابم به هم ریخته آخه چه کاریه پول این همه آدم بخورن برن هیچ به هیچ به هممون میخندن انشاالله که خرج ویلچر کل خانوادشون بشه

 21. دوست عزیز پشتیبانی واتس اپ بهت یه ادرس واریز میده که از طریق درگاه trc20 براشون تتر بزنی ولی گیرم زدی بعدش پولتو ندادن میخوای چیکار کنی این پولم میره جای همون پول های دیگت

  1. اخه چرا باید براشون پول بزنیم تا الان ک اینطوری نبود پنج ماه استفاده کردم من اوکی بود همه چی شد یه دفعه

 22. کاربران تیمی که واریز را پرداخت نکرده اند، فردا نمی توانند تراکنش برداشت را پردازش کنند، زیرا آن را بررسی نکرده اند، از همکاری شما متشکریم!
  مدیریت تو گروه واتس آپ فرستاده

 23. درود برشما..با احترام به همه نظرات عزیزان..به تاریخ ۲۳ابان ماه..مدتی هست منم با دوخط فعالم..منتها برای همه کسانی که معرفی کردم که همه دوستان وعزیزانم هستن به جد گفتم که واریزی نداشته باشن..من خودم ۲۶۰تومن واریز کردم ونهایتا بعداز ۴روز۳۷۵تومن حسابم رو برداشت زدم وبه حسابم نشست…فقط میخواستم واریزی رو چک کنم که ایا میاد یانه که اومد..خلاصه مطلب که پولی نیست ولی ۱۱۰تومن ازش گرفتم..عزیزان هموطن کلاه بردار اعظم همین حوالی داره پدر هممون رو درمیاره به عناوین مختلف تازه قبلش پول که نمیده هیچ ازمون هم میگیره بورس ایران رو یادتونه وکسی که با تریبون صدا وسیمامردم رو تشویق به سرمابه گذاری کرد..اینقدر همدیگه رو خسته نکنیم..من نمیخام تعریف کنم ازاین پروژه..منتها شرکتهای هرمی ساز وکارش این بود که از همه لولهای ورودی شخص مثلا Aبراش سودسازی میکرد وتعادلی باید رعایت میشد وغیره..منتها اینجا از لول اول ودوم فقط طرف سود میبره نه از تمام گروه..خلاصه مطلب واریزی نداشته باشید مشکلی نیست به همه ورودی هاتون هم بگید واریز نکنن برای سود بیشتر..اینطوری کلاهی نمیمونه که کسی بخاد برداره یا بزاره..هرچند کلاه گشاد بزرگی خیلی ساله رو سرهممون گذاشتن..سلامت باشید درپناه اهورامزدای مهربان..

 24. سلام من پنجشنبه برداشت زدم جمعه نوشت «برداشت ناموفق بود » ، دیروز یکشنبه برداشت زدم بازم واریز نشد پس دیگه مطمئن باشید مثل سایت های
  otto ، shared88‌.cc ، New Century پرداخت نمیکنه ترید یونایتد و اسکم شد
  انشالله هرجا هستن خدا لعنت و خوار و ذلیلشون کنه خرج دوا و دکتر زن و بچه شون بشه
  اعضای ترید یونایتد عجب آدمای کثیف و بد ذاتی هستن که برای جلب اعتماد مردم از خیریه استفاده کردن
  بیچاره اونایی که میلیون میلیون سرمایه گذاری کردن واقعا دارن چی میکشن خدا بهشون صبر بده
  من درباره سایت ترید یونایتد تحقیق کردم دیدم شرکتشون تو هنگ کنگ نیست بلکه تو آریزونای آمریکاست
  با شماره : ۵۶xx-xxx-480 1+
  ایمیل : axxse@goxxxdy.com
  تاریخ ایجاد سایت : ۱۲-۰۶-۲۰۲۲ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۱
  تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۳-۱۱-۲۰۲۲ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۱
  تاریخ انقضا سایت : ۱۲-۰۶-۲۰۲۲ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲
  بنظر من کسایی که تو گروه تلگرامشون حقوق هفتگی میگیرن و با اعضای تیمشون جشن میگیرن همونایی هستن که کارت هاشون رو به سایت اجاره دادن تا ما به اون کارت ها پول واریز کنیم
  لطفاً کسانی که میخوان شکایت کنم برن تو گروه تلگرام ترید یونایتد و عکس و فیلم خیریه بیت الزهرا و عکس افرادی که حقوق هفتگی میگیرن رو سریع ذخیره کنن بعد از سایت ترید یونایتد اسکرین شات بگیرین به پلیس فتا گزارش بدن
  اگه کسی لینک گروه واتساپشون رو داره همینجا ارسال کنه تا دوستان برن به پی وی اعضای گروه و بگن که پولی واریز نکنن
  ممنون از انسانیت و شرافت و غیرتتون

  1. والا من ک واتساپ ندارم
   ولی ای کاش یکی تو تلگرام دوباره گروه ایجاد کنه تا همه با همفکری هم ببینیم چیکار کنیم

   1. این ۳۰درصد مالیات همش دروغه کسی پرداخت نکنه پرداخت کنی باز مالیات شما بیشتر میشه باز نمیشه پس دوباره فریب نخوریدشما اگه راست میگی سایت مشکلی نداره که از خود پول ۳۰درصد برداشت کن چرا دوباره پول میخوای یه شماره وات ساپ هم گذاشته که در حد سلام احوال پرسی جواب میده همی که بگی جریان ۳۰درصد چیه دگه جوابت نمیده

 25. با سلام به همه ی سرمایه گذاران trade united. و همینطور شخص شما که جهت آگاه سازی افراد تمام تلاش خودتان را انجام دادی. متأسفانه با توجه به اینکه عوامل این سایت کلاهبرداری نتونستن به طور کامل بارشون رو ببندن، از امروز در سایتشون تغییراتی را اعمال کرده اند که با موجودی بالاتری فلنگ رو ببندن! چیزی به نام پرداخت مالیات در لحظه ورود به سایت مشاهده می شود. گویا از سرمایه گذاران خواسته سی در صد از موجودیشان را به عنوان مالیات پرداخت کنن تا سیستم بهشون اجازه ادامه فعالیت در سایت رو بدهد. مانند خرید و فروش و واریز و برداشت. لطفاً تمام مال باختگان گرامی به این مسئله توجه کنند که با اینکار نه تنها سرمایشون رو نمیتونن برگردونن، بلکه مجبور به واریز مبالغ هنگفتی به عوامل کلاهبردار می شوند. تصور کنید شخصی با ۵۰ میلیون موجودی باید بر چه اساسی ۱۵ میلیون مالیات به این سایت کلاهبردار واریز کنه! خوشبختانه بنده هیچ واریزی به این سایت نداشته ام. ولی اگر هم داشتم هیچوقت حاضر به پرداخت این مالیات ساختگی نمی شدم. امیدوارم همه سرمایه گزاران به هوش باشند. و از چاله توی چاه نیفتند. پیروز باشید.

 26. واقعا مسخره ست خنده داره سایت رو قفل کرده میگه مالیات بده تا حسابت آزاد بشه بتونی برداشت کنی توروخدا کسی واریز نکنه! دام پهن کرده براتون فریب نخورید!
  خب چرا مالیات رو از موجودیمون کم نمی کنید؟
  خوب این کاملا واضحه میخواد پول رو بگیره و حسابت رو کلا ببنده و تموم
  الان چون زیرمجموعه گیری و سرمایه گذاری مردم تو این سایت کم شده
  دارن جمع میکنن برن بقدر کافی پول جمع کردن تا آخر عمر تو دریای پول شنا کنند
  ولی تو اون دنیا تو دریای آتش جهنم شنا خواهید کرد هرچند که شما به خدا و جهنم اعتقاد ندارید

   1. شما پولو بده من ۱۳۰۰ تا بهتون بگم😅 اخه هیچ کدوم دیگه جرئت واریز هزارتومنم نداریم گول خوردیم رفت به عنوان خیر خیریه و دفتر میخوایم بزنیم همرو گول زدن

  1. مطمون باشید هیچ پولی به حساب هیچ کس واریز نخواهد شد حسابهای واریزی هم که داشتید حساب استیجاریه..همین الان تو دیوار به عناوین مختلف روزی ۱۹۰هزار تومن میدن برای دراختیار قرار دادن حساب بانکی شخص..همه واریزها به حساب ادمهای بیخبری شده که درگیر پولشویی این ارازل شدن…یه دوستی لعنت فرستاده که ۵۰تومن واریز کرده و…اخه من موندم که با چه منطقی باید کسی همچین خطایی کنه

 27. دوستان به هیچ عنوان پول مجدد واریز نکنید به آدرس تتری که داده این آخراشه میخواد تا دقیقه آخر به کلاهبرداریش ادامه بده به عناوین مختلف الانم میگه ۳۰ درصد مالیات بده که حسابت باز بشه اصلا به هیچ عنوان گول نخورید همچین چیزی نیست کلاه رفت سر همه به خاطر جلب اطمینان از طریق خیریه و عکس ها و مطالبی که تبلیغ کردن اینا به هیچ عنوان دیگه واریزی ندارن نه ریالی نه ارزی تموم شده و پولای که از مردم گرفتن رو تبدیل به ارز دیجیتال کردن از طریق حساب های اجاره ای و هیچ ردی هم به جا نمیزارن فقط دیگه به هیچ عنوان پول واریز نکنید.

  1. مالیات را واریز نکنید اول برای مبلغ ۵۹۹ خوردهای آمد که واریز کنم بعک که دوباره برنامه رو باز کردم مبلغ ۸۳۴۰۰۰ امد و الان که دوباره باز کردم مبلغ ۴ میلیون و خورده ای آمد اینها شیاد و کلاهبردار به تمام معنی هستند.

  2. اسکولا اینم مثل تیمونه چیزی پرداخت نکنین بسته شده مردم چقد بی فکرن این سایتها تماما اسرائیلین از هر شکلی ظاهری میان تا پول مردمو بکشن تا مردم در فقر بیشنر بیفتن و اعتراضو شورش کنن این در کل یه نقشه هست جز معاملات ارزی هیچ چیزی بهتون سود نخواهد داد

   1. فعلا ابنجور که بوش میاد ازهمین اقازاده های خودتونه…ازاین جهت چون راحت توایران شرکت زدن و به راحتی بهشون مجوز وهمه چی دادن ..الکی بخلطر هر کثافتکاری پای کشورهای دیگه رو نیارین وسط

 28. مالیات را واریز نکنید اول برای مبلغ ۵۹۹ خوردهای آمد که واریز کنم بعک که دوباره برنامه رو باز کردم مبلغ ۸۳۴۰۰۰ امد و الان که دوباره باز کردم مبلغ ۴ میلیون و خورده ای آمد اینها شیاد و کلاهبردار به تمام معنی هستند.

  1. همش دروغ و کلاهبرداریه خیلی هم باختن خدا لعنتشون کنه من تعجبم تا یه حرفی به مقامات بگی درجا می‌گیرنت بعد اینا راحت میاد پول مردم میخورن میرن پلیس فتا هیچ کاری نمیکنه از کارت آدم بدبخت بیچاره ها استفاده میکنن بعد کسی تا حالا ۱۰هزار تومن هم پول نداشته یهو موجودی کارتش میلیارد بشه نمیدونن یعنی نمیتوند مسدودش کن دست دولت خودش شریکه

 29. آقا پول واریز نکنید دوست من واریز کرده جوابشم نمی دن الآنم کاسه چکنم فایده ندارد باید درسی بشه که دیگه گول این کلاهبرداری نخوریم

 30. این مدیریت و خدمات مشتری ترید یونایتد و اعضای همدست ایرانیشون رو الهی خدا جیگرشونو بسوزونه که جیگرمونو سوزوندن
  انشاالله پولایی که از ما دزدیدن حرومشون بشه بختشون سیاه بشه خونه خراب بشن امام حسین تو کمرشون بزنه
  انشاالله خدا بهشون غضب کنه عذابشون رو بیشتر بشه
  اعضای ترید یونایتد و همدستای ایرانیش انشاالله به حق إثنا عشر الأئمه به حق ۱۲۴ هزار پیامبر به حق أسماء الحسنی بحق آیات قرآن عینه سگ به چنان ذلت و خواری و بدبختی بیفتن که از به دنیا اومدنشون پشیمون بشین انشاالله دستگیر بشن اعدام بشن
  از زندگی تو بهشت دنیا لذت ببرین ولی جهنم بعد از مرگ انتظارتونو میکشه
  هر روز سر نماز اعضای ترید یونایتد رو نفرین میکنم
  اون دنیا خدا اعضای ترید یونایتد رو عذاب الیم می‌کنه من نگاه میکنم جیگرم دلم خنک میشه صبر کنید بلأخره که یه روز میمیرن!

  1. داداش چرا اینقدر به این معصومین پیامبران زحمت میدی با یکم تامل میشد جلوی خسارتو گرفت البته خودمم مال باختم حتی یک ریالم سود برداشت نکردم

 31. سلام دوستان لطفا برای شکایت از این کلاهبردارا وارد این لینک بشین و شکایت خودتونا ثبت کنید.لطفا همه اینکارو بکنن شاید به جایی رسید
  https://csirc.cyberpolice.ir

  پلیس فتا

  شکایت آنلاین کنید

  تا شکایت حضوریش

  ۲۰۰ نفر شکایت بشه زودتر اقدام میکنن

  هر کسی که واریزی کارتی داشته به اسم شخصی اون کسی که ازش فیش داره
  یا از خیریه یا از اتاق بازرگانی چین و ایران
  🙏🏻🙏🏻🙏🏻همه تلاش کنید

 32. عزیزان کلاه بردار بودن حرومزاده ها حتی یه ریال واریز نکنید همممون حماقت کردیم البته تقصیری نداریم وقتی تو یه مملکتی زندگی میکنیم که نه شغل درستی هست نه درامد درستی ناچار از روی بدبختی میاییم همچین حماقتهای میکنیم همیشه ادمای بدبخت ته چاهن.وقتی تو مملکتی زندگی میکنیم که دستمزد یک ماه حمالی ۵ میلیون که هنوز نرسیده دستت باید بدی جای بدهی خب نتیجه میشه اعتماد به همچین ادمای بی شرف و همچین سایت

 33. من پول خودمو که از دست دادم هیچ چندنفری هم که سایتو بهشون معرفی کردم و ضمانت پولشونو کردم باید خسارتشونو بدم هرچند دیر شده ولی اصن واریز نکنید به خیال اینکه حداقل نصف پول یا اصل پول خودتونو پس بگیرید کلاه برداری بوووووود

 34. سلام خدمت عزیزان قطعا این سایت کلاهبرداریه به تمام کسانی پول به حسابشون واریز کردید یه شکوائیه کیفری با موضوع تامین خواسته تنظیم کنید شماره حساب تمام افرادو با شبا و کد شعبه تو شکوائیه بنویسید از دادسرا درخواست کنید از بانک استعلام بگیرد برای هویت این افراد بعد تقاضای بررسی شماره حساب ها رو از پلیس فتا بخواهید این پول شما از طریق این افراد به ترید یونایتد ارسال شده اینها می دونستن که این سایت کاهبراریه این افراد نیز به تسبیب متهم هستن چون مجوز نداشتن صراف که نیستن من خودم از طریق دادسرا شکایت کردم

 35. سلام خدمت عزیزان قطعا این سایت کلاهبرداریه به تمام کسانی پول به حسابشون واریز کردید یه شکوائیه کیفری با موضوع تامین خواسته تنظیم کنید شماره حساب تمام افرادو با شبا و کد شعبه تو شکوائیه بنویسید از دادسرا درخواست کنید از بانک استعلام بگیرد برای هویت این افراد بعد تقاضای بررسی شماره حساب ها رو از پلیس فتا بخواهید این پول شما از طریق این افراد به ترید یونایتد ارسال شده اینها می دونستن که این سایت کاهبراریه این افراد نیز به تسبیب متهم هستن چون مجوز نداشتن صراف که نیستن من خودم از طریق دادسرا شکایت کردم

 36. تو شکوائیه بنویسید این سایت با اعمال متقلبانه و فریب افکار عمومی در فضای مجازی با استفاده از احساسات مردم به قصد کمک به کودکان نیازمند و استفاده از نماد اعتماد الترونیکی و رضوان و خیریه بیت الزهرا مردم را فریب داده است واین افراد نیز می دانستن پول برای کی ارسال می کنند در واقع واسطه هستن این نوع جرم کلاهبرداری رایانه ای در بستر فضای مجازی می باشد حتما پیگیری کنید حق تونو بگیرید

 37. من همون موقع که این شرکت رو بهم معرفی کردن اسمش رو تو اینترنت به قارسی و انگلیسی سرچ کردم اصلا اطلاعی در موردش نبود که کسی بفهمه کلاه برداریه یا نه و اینکه چرا انقد دیر خبرش اومده اینا که تو اخبار فیلم گذاشتن ازش ملومه خیلی وقته ازشون شکایت شده و خیلی یا مالباخته اند بعد الان برای ما فیلم ساختن حالا که ریده شده

  1. من که می گم نوش جونشون چون وقتی که انقد خوب رو کول مردم سوارشی حتما باید خیلی زرنگ باشی
   گویا این ها می دونستن که وضع مردم قراره بدتر بشه و توی خوب وضعی کارو کردن
   منی که با ۴۰۰هزار تومن از این سیم کارت به اون سیم کارت می خواستم ۱۰۰هزار تومن ها رو برداشت کنم🤣

 38. باسلام

  لطفاً تحت هیچ عنوانی پول واریز نکنید و از گروه تلگرامی که سرگروه های آنها، جشن برگزار کردند و فیلم و عکسشان است آنها را ذخیره کنید که شناسایی بشند.از طریق پلیس فتا هم شکایت انجام بدید که زودتر پیگیر این مسئله بشند و این کار را خودم انجام دادم.

 39. سلام دوستان همگی به پلیس فتا شکایت کنید اگه تعداد زیاد باشه رسیدگی می کنند. اگه نمی تونید حضوری برید روی سایت پلیس فتا ثبت شکایت کنید

  1. موضوع شکایت : کلاهبرداری رایانه ای _تحصیل مال از طریق نامشروع

   ریاست محترمه دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان (……..)
   باسلام
   احتراما به استحضار می رساند
   اینجانبان (…..) به کدملی (…) که در سایت trade united.net به مدت (..) ماه عضو بودم
   طبق تبلیغاتی که خیریه بیت الزهرا( واقع در تهران خیابان خاوران ایستگاه مخبر خیابان جنگروی بهشت پلاک ۱۹ ساختمان اترک) و شرکتی به نام تچرا پارس جهاندار به آدرس(استان فارس .شهرستان مرودشت.خیابان ابوذر شمالی.جنب نفت شماره ۱) در پیج ایشان و تمام گروه ها و کانال های تلگرامی که مستنداتشان وجود دارد مردم را تشویق به سرمایه گذاری می‌کردند. ما هم به اعتبار موسسه ی خیریه بیت الزهرا و صرافی نوبیتکس که ( بعضی از وجوه آنجا واریز می‌شد ) اقدام‌به سرمایه گذاری کردیم و طبق مستندات دیگر شاکیان که در شهر های دیگر زندگی میکنند، که اقدام به تحقیقات کردند و متوجه شدند و منبع موثق بدست آوردند دفتر مرکزی شخصی به نام ( حسن رحیمی که به اسم مستعار پارسا کیانی به شماره ملی ۴۹۰۰۱۴۶۹۹۴ به آدرس تهران سعادت آباد بلوار دریا خیابان پنجم پلاک ۴۵ واحد ۸) که سرشبکه و سرشاخه اصلی شرکت ترید یونایتد است و اشخاصی در این رابطه اقدام به کلاهبرداری کردند به نام های ( یدالله رحیمی پدر حسن رحیمی و دو برادر ایشان وحامد صفدری فارمد نام پدر محمد جواد وجوه ی که ما مبالغ متفاوت به شماره کارت هایی که برای ما ارسال می شد و آدرس صرافی هایی که واریز کردیم مالباختگان که تعداد بسیاری هم هستند از این شرکت ها و اشخاص نامبرده که به جرم کلاهبرداری و اخاذی شکایت داریم. که در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۹ متوجه کلاهبرداری و پولشویی سایت شدیم هرچقدر تلاش برای ورود داشتیم درخواست مالیات مینماید و از هیچ طریقی نمیتوانیم وارد پنل شخصی خودمون شویم و دسترسی به سهامی که گذاشتیم به هیچ وجه مقدور نیست لذا به اسناد ماده ۱ قانون
   تشدید مجازات ،۲۹_۷۰ قانون تجارت الکترونیک
   تقاضای تعقیب و‌مجازات و متعاقب رد مال اینجانبان همچنین دستور به پلیس فتا و مخابرات استان جهت پیگیری و ممنوع الخروج ، از آن مقام محترم مورد استدعا است

   شماره کارت ها به این شرح می باشد
   ۵۸۹۲۱۰۷۰۴۴۵۶۶۰۲۷ تچرا پارس جهاندار
   ۶۰۳۷۹۹۸۲۲۹۰۹۹۸۲۴ افشین مصلح صدری
   ۶۲۱۹۸۶۱۰۶۳۶۸۵۸۶۰ خانم پریسا منصوری
   ۶۲۱۹۸۶۱۰۶۱۵۲۴۶۶۵ خانم المیرا عسکری
   ۶۱۰۴۳۳۷۹۳۶۸۰۴۱۱۹ دانیال ساده
   ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۴۲۰۸۲۵۳ امید سپاهان فرد
   ۶۱۰۴۳۳۷۹۶۴۷۲۰۴۶۸ سید پوریا حسینی
   ۶۱۰۴۳۳۷۴۸۸۳۷۰۰۱۴ رضا عرب زاده
   ۶۱۰۴۳۳۷۴۹۳۸۳۹۸۹۶ علی امیری
   ۶۱۰۴۳۳۷۵۱۴۱۱۲۷۵۲ مرتضی عبدی
   ۶۰۳۷۹۹۷۲۰۰۰۱۵۷۷۵ فیروز طالبی

   ۶۱۰۴۳۳۷۴۶۹۵۷۵۱۶۹ مهران میرزا حسینی مقدم
   ۶۰۳۷۹۹۱۹۳۳۶۵۰۴۷۹ علی زارع چاووشی
   ۵۸۵۹۸۳۱۲۱۶۲۲۶۱۸۲ امین غالبی گل خطمی
   ۶۱۰۴۳۳۷۵۹۳۶۱۷۸۲۰ امیر حسن نیا کلایی
   ۵۰۲۹۰۸۱۰۶۴۱۴۱۳۸۵ پوران شیبانی
   ۵۰۲۹۰۸۱۰۶۲۸۷۵۱۱۳ زینب مرتضوی
   ۵۰۲۹۰۸۱۰۶۳۲۳۸۵۰۱ ترگل جوکار
   ۶۲۱۹۸۶۱۹۱۲۱۳۱۳۳۰ سحر صبوری
   ۶۲۱۹۸۶۱۰۵۹۵۴۸۶۹۲ مهرنوش تیموری
   ۵۸۹۲۱۰۱۰۲۷۰۰۶۲۲۶ مهران شعبانی
   ۶۰۳۷۹۹۷۴۰۳۵۱۹۱۵۱ حسین رهنما
   ۶۱۰۴۳۳۸۹۷۴۹۲۶۲۳۶ مینا مختاری
   ۵۸۹۲۱۰۱۴۱۹۹۹۱۷۲۰ سمانه مومن کلاته سبز
   ۶۰۳۷۹۹۷۵۵۷۰۷۵۴۷۱ پوریا ساسانی نیا
   ۶۰۳۷۹۹۸۲۳۲۵۱۷۹۱۱ یدالله رحیمی
   ۶۲۱۹۸۶۱۰۲۵۵۵۵۵۹۹ مجید صادقی
   ۶۲۱۹۸۶۱۰۶۳۵۷۹۴۴۴ آمنه نادری

   ❗اونایی که کارتی انجام دادن پس شماره کارت و اسم اون شخص رو بنویسن اونایی که بیشتر با صرافی کار میکردن از آدرس خود و مقصد یادداشت کنن ضروریه

 40. دوستان اول نمیشد برداشت بزنی حالا حسابم هم مسدود کردن نوشته حساب غیر فعاله هی خدا اینا چه حروم زاده هایی ان

 41. من بیچاره شدم ۳۲/۱۸/۱۱/۴۵۰۰ تمامی خرید هام نزدیک هفتاد میلیون به باد رفت خدا لعتنشون کنه ای کاش سودی هم خورده بودم دقیقا یک هفته بود رفته بودم تو این سایت لعنتی

 42. ادمین.مدیر سایت.یه لطف کن قبل اینکه مثل ترید یونایتد بشه برای سایت ترون ۱ هم هشدار بزار دقیقا ساز و کارش مثل ترید یونایتد هستش باز یه عده بدبخت نشن tron-1.com

 43. سلام منم ده میلیون اول کار باختم و هیچ برداشتی نداشتم دسترسی به تلگرام وات ندارم نمیدونم جریان اینا چی میشه آیا حقمون گرفته میشه

 44. سلام من مالباخته هستم لطف کنید تلفن تماس کاربر مسعود اعلام کنید تا راهنامایی بگیرم حدود ۸۰ میلیون ضرر دادم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا