موضوعات داغ

رونمایی فدراسیون فیفا از بازی‌های جدید Web3

پیش از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر (Qatar)، فدراسیون فیفا (FIFA) از مجموعه بازی‌های جدید Web3 برای سرگرمی و جذب طرفداران، رونمایی می‌کند.

این ۴ بازی را در ادامه معرفی می‌کنیم:

۱. بازی AI League

بازی AI League: FIFA World Cup Qatar 2022

AI League یک بازی فوتبال معمولی ۴ به ۴ است که بین شخصیت‌های کنترل شده با هوش مصنوعی (AI) انجام می‌شود و بازیکنان در لحظات سرگرم‌کننده و تاکتیکی از آن استفاده می‌کنند. بازیکنان به عنوان مربی و مالک تیم‌های هوش مصنوعی خود عمل می‌کنند و می‌توانند توانایی‌های خود را از طریق افزایش قدرت و آموزش بهبود بخشند. بازیکنان همچنین می‌توانند شخصیت‌ها را جمع‌آوری و مبادله کنند تا با ترکیب استعدادهای مورد علاقه خود تیمی ایجاد کنند. زمین‌های بازی در مکان‌های سبک استریت بال (فوتبال خیابانی) در سراسر جهان، از پاریس (Paris) تا ریو (Rio)، یائوند (Yaoundé) تا سئول (Seoul)، قرار دارند.

۲. بازی Uplandme

بازی Uplandme - FIFA World Cup Qatar 2022

Upland بزرگترین متاورس (Metaverse) مبتنی بر بلاک‌چین است که بر اساس دنیای واقعی نگاشت شده است، جایی که بازیکنان می‌توانند دارایی‌های مجازی را خریداری و بفروشند. اکنون آن‌ها می‌توانند دارایی‌های دیجیتال رسمی جام جهانی فیفا، از جمله فیلم‌های برجسته افسانه‌ای مسابقات را جمع‌آوری کنند. آن‌ها می‌توانند به ورزشگاه و دهکده لوسیل (Lusail) جام جهانی فیفا سفر کنند، اقلامی را که رنگ‌هایشان را نشان می‌دهند خرید کنند تا خانه خود را در Upland سفارشی کنند، دارایی‌های خود را با دوستان خود معامله کنند و یکی از جوایز متعدد را برنده شوند.

۳. بازی Matchday Challenge

بازی Matchday Challenge: FIFA World Cup Qatar 2022

Matchday از طریق یک بازی پیش‌بینی اجتماعی بسیار جذاب و مبتنی بر کارت‌های فوتبال، اوج احساسی هواداران فوتبال را هدف قرار می‌دهد، که در آن جوهره سرگرمی نه تنها از «درست کردن آن» بلکه از بهترین بودن در میان دوستان‌تان ناشی می‌شود.

۴. بازی Phygtl

Phygtl، یک اپلیکیشن موبایلی که هواداران را به بعد جدیدی می‌برد. یک تجربه همه جانبه، هواداران به نیروهای خود ملحق می‌شوند تا با همکاری یکدیگر اولین هواداری جهانی را که پاداش دیجیتالی تولید می‌کند، ایجاد کنند. هواداران می‌توانند یک توپ طلایی را از کف دست خود به محیط واقعی خود اضافه کنند، قطعه محدودی از آن را برای پیوستن و جاودانه ساختن تصاویر و لحظات ویدیویی انتخاب شده خود در جام جهانی فیفا داشته باشند.

رومی گای (Romy Gai)، مدیر ارشد بازرگانی فیفا، می‌گوید:

این یک گروه بسیار هیجان‌انگیز از مشارکت‌ها است که ما وارد آن شده‌ایم، زیرا یک هوادار جدید فوتبال بومی دیجیتالی را در آغوش می‌گیریم و با آن‌ها در فضاهایی که می‌دانیم در حال حاضر فعال هستند، تعامل می‌کنیم.

گردآورنده:
اِکوبیت
منبع:
FIFA (Official Website)

جدیدترین اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا